Kokkuvõte koolitusest

Koolitus oli asjalik ja andis palju uusi huvitavaid keskkondi arvutis, millega tunde põnevamaks muuta. Esialgu tundus, et seda kõike on minu jaoks liiga palju.  Jälle üks koolitus, nagu neid tegemisi vähe oleks. Milleks mulle seda kodulehte vaja on, saab ka teisiti.  Nüüd ma nii ei arva. Tegelikult on hea, et erinevaid keskkondi tutvustati, ainult iga asi võtab aega.  Mida rohkem kasutad, seda paremini hakkad aru saama. Annan endale aega harjuda ja eks tulevik näita kuidas kasutan.

Õppimine digiajastul

Planeerimise kirjeldus

Inimeseõpetus 6. klass

Suhtlemine

Töö toimub paarides. Õpilased saavad teema, mille kohta nad otsivad ka  internetist materjali. Kogutud materjali põhjal koostavad esitluse ( PowerPoint ) ja teemakohta käiva küsitluse ning esitavad selle kaasõpilastele. Kuna see on suur ja mahukas töö, olen plaaninud sellele 5 ainetundi. Kahjuks on inimeseõpetust ainult üks nädalatund ja see kõik võtab aega. Kaasõpilased annavad tagasisidet Padletis Teema esitluseks võib kasutada pilte, videot vm sarnast.

Teemad on:

1 .Sõbrad ja kaaslased.

2. Suhtlemise komponendid.

3. Vajadused ja suhtlemine

4. Suhtlemisvahendid ja oskused.

5. Oma käitumise peremees.

6. Abistamine, koostöö ja toetav mõtteviis.

7. Erinevuste mitmekesisus.

8. Konfliktide lahendamise kunst.



Tegelikud tegevused

Esimesel tunnil panime paika esitluste  esitamise ajad ja jagasime teemad. Õpilased lugesid oma teemad  läbi  ja alustasid planeerimisega ning informatsiooni otsimisega ka internetist.  Osad õpilased jõudsid saada ülevaate ja alustasid slaidikava koostamisega. Koduseks tööks jäi slaidiprogrammi lõpetamine ja sobiva  lisainfo otsimine internetist. Oma töö saatsid nad õpetaja meilile. Tööde teostamine  ja esitamise kiirus oli erinev. Ühte tundi pidi mahtuma kolm esitlust. Kahjuks nii ei läinud kuna osadele õpilastele oli vaja rohkem abi ja plaanitud kahest ettevalmistustunnist jäi väheks ning oli vaja ka kolmandas tunnis sellega tegeleda.   Esimene esitlus oli sõpruse teemal.  Õpilased näitasid slaidiprogrammi ja  täiendasid seda jutuga ja ilmestasid väikese videoga. Lõpetuseks oli tehtud teema kohta küsimused ja klass vastas.

Analüüs

  • Eesmärk oli panna lapsed uurima oma teemat ja leidma seoseid ka ühiskonnast. Selle eesmärgi  meie töö ka täitis.
  • Rahul olen sellega, et õpilased olid innustunud ja töötasid hoolega. 
  • Kõikide motivatsioon ei olnud ühene ja sellest ka väikesed tagasilöögid, eelkõige ei jõutud teha tööd õigeaegselt ja sellest tingituna väike ajakadu. Arvan, et põhjuseks oli mõne õpilase vähene  iseseisva töö oskus, ja veidi ka laiskus.
  • Järgmistel kordadel arvan, et jaotaksin teemad veel väiksemateks osadeks. Osadele õpilastele on vaja tuge, et toime tulla. 

Teadmusloome 

https://cosketch.com/Rooms/ptoviwx

https://www.twiddla.com/

Ühisjoonistamise käigus koos Merliga joonistasime tulevikuõpetaja. Kasutasime selleks programmi twiddla. 



Flaieri tegin Sway keskkonnas


I moodul

 


02/26/2018 

Meie järgmine ülesanne seisnes loovusele ja innovaatilisusele sõnavastete otsimises ning nende võrdlemises.

Meie paaristöö tulemus asub siin.

Visutamine - väga põnev tegevus.

Valisin oma kodulehele võimlemise video. Kuna õpetajal tavaliselt ei ole tunnis võrdväärset paarilist kellega koos sooritada paarisharjutusi siis on hea seda õpilastele näidata. 

Latest posts in our blog

Read what's new this week
 

© 2017 YOGA. 12 Pike St, New York, NY 10002
Powered by Webnode
Create your website for free! This website was made with Webnode. Create your own for free today! Get started